Kombinezony jednoczęściowe

Kombinezony jednoczęściowe produkowane przez naszą firmę zapewniają komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo pracy. Zastosowane rozwiązania są każdorazowo dopasowane do potrzeb naszych klientów, przez co zaufały nam setki firm z województwa zachodoniopomorskiego oraz całej Polski

Haft Komputerowy Haft Komputerowy Haft Komputerowy Haft Komputerowy
Haft Komputerowy


Zakład Produkcji Odzieży Wielosik to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji odzieży roboczej dla klientów krajowych i zagranicznych. Rozumiejąc oczekiwania rynku firma oferuje wysokiej jakości znakowanie odzieży, zarówno przy pomocy haftu komputerowego jak i sitodruku.


Zobacz więcej
Wzornictwo

Nasza odzież powstaje od podstaw - projektujemy, szyjemy i wykańczamy ją w Polsce z uwzględnieniem nawyższych standardów.
Materiały

Stosujemy tylko certyfikowane materiały, które zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo tysiącom pracowników w Państwa firmach.
Doradztwo

Pomagamy przy odpowiednim doborze odzieży, bazując na naszej wiedzy wspólnie z klientem szukamy optymalnych rozwiązań.
Doświadczenie

Przez lata funkcjonowania firmy zgromadziliśmy wiedzę i doświadczenie, które jest kluczowe przy produkcji odzieży roboczej.
Rozmiarówki

Odzież powstająca w Zakładzie Produkcji Odzieży Wielosik jest zawsze dopasowana do potrzeb klienta. Dla większego komfortu użytkowników odzieży roboczej, możemy zastosować precyzyjniejszą skalę wymiarów od tej spotykanej w innej odzieży roboczej.S M L XL XXL XXXL


Zobacz więcej
Kontakt
Telefon kontaktowy
+48 91 488 72 43
Adres e-mail
wielosik@o2.pl
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.


Zobacz więcej